Elke maand gratis nieuwsbrief:

Voor vrijheid maak jij het verschil

Voor vrijheid maak jij het verschil, want ieder mens heeft altijd een keuze. Ksenia speelt in de foto Maria die met een hooivork de vijand te lijf gaat.
Ksenia is te gast bij Frénk van der Linden om te praten over vrede, veiligheid en vrijheid.

In je leven moet je keuzes maken. Die zijn niet altijd heel eenvoudig. In een aantal gevallen overzie je de consequenties niet. Maar diep van binnen bepaalt je gevoel op zo’n moment de richting. Dat proces is de essentie van mijn voorstelling Zij zagen Oorlog. Voor vrijheid maak jij het verschil, want uiteindelijk zijn we allemaal mensen.

Hoe je komt tot je keuze is ook de essentie van de serie Wereldgesprekken van Wageningen 45. Daarin onderzoekt Frénk van der Linden in ‘vrijheid, Jij maakt het verschil’ verschillende invalshoeken rond de thema’s vrede, vrijheid en veiligheid.

Op 22 maart 2022 ben ik om 19:30 te gast. U kunt ons gesprek online volgen. Ook kunt u zich opgeven om in het beroemde Hotel de Wereld live bij het gesprek aanwezig zijn.

Voorstellen van beide gespreksdeelnemers uit de serie wereldgesprekken waarin Frénk van der Linden met Ksenia Marasanova in gesprek gaat over thema's als Vrede, Veiligheid en Vrijheid.
Frénk van der Linden in gesprek over vrede, veiligheid en vrijheid

Op vier mei herdenkt Wageningen 45 groots de capitulatie van de Duitse eenheden in Nederland. Dat gebeurde in Hotel de Wereld in Wageningen. Iedere 4e mei wordt afgesloten met het ontsteken en verspreiden van het Vuur van de Vrijheid dat via estafettelopers vervolgens zijn weg vindt naar de diverse bevrijdingsfestivals in Nederland. Tussen dodenherdenking en het verspreiden van het Vuur van de Vrijheid speel ik in Theater Junushoff Zij zagen Oorlog.

Ook daar kunt u bij aanwezig zijn. Tickets voor de Theatervoorstelling Zij zagen Oorlog in Wageningen bestelt u hier. Alle baten zijn bestemd voor vrije onafhankelijke Russische Media en educatieve projecten gericht op Oekraïense weeskinderen.

Deel dit: