Ksenia - algemeen Tapas

Spelen in een volle woonkamer is een super intieme beleving

Relatief veel jeugd gisteren bij de drie keer dat ik TAPAS in Hilversum speelde. Dat vind ik het allermooiste van festivals als Gluren bij de Buren, want die generatie zie ik nauwelijks in theaters. Huiskamer- en tuinfestivals weten dat door hun laagdrempeligheid en met steun van alle deelnemende gastvrouwen/heren wel te bereiken.

TAPAS is een voorstelling van 30-40 minuten over identiteit en gelijkwaardigheid, over keuzes maken en jezelf mogen zijn. Het is muziektheater, dus liederen met anekdotes. Ik speelde de voorstelling drie keer in de prachtige woonkamer van de familie Vennix in Hilversum.

Iedereen ervaart hetgeen gebracht op zijn eigen manier en zo creƫeren we met elkaar een energie die uniek is voor dat moment. Spelen in een volle woonkamer is een super intieme beleving. Dat is het bijzondere van een live-voorstelling en dat komt nooit meer op die manier terug.

Deel dit: